інше

Пошук по Сайту

Картинка користувача magkobzar.

Сильний приворот по фото в Запоріжжі. Зняти порчу, повернути подружжя

Контактна Особа: 

Сергей Кобзарь

Телефони: 

0678977794
0993177794
Найсильніший Маг, Чаклун і Знахар (учасник "Битви Екстрасенсів" на СТБ 14 сезон) запрошує Вас на ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ в Запоріжжі. Також можливі консультації по скайпу: kobzar116 Вайбер і whatsApp: +380993177794 Дізнатися свою долю і майбутнє. Любовна магія. Повернути кохану людину. Повна діагностика. Позбавлення від негативної енергетики. Привернути удачу. Потужні любовні привороти і закоти, усуну суперницю назавжди, допоможу відновити сім'ю. Застосую різні методи, які будуть ефективні у вашій ситуації і безпечні для Вас і Ваших близьких. Звертайтеся!

подарую: 

послуги: 

Картинка користувача magkobzar.

Приворот улюбленого в Білій Церкві. Припинити зради, зняти порчу, ворожіння

Контактна Особа: 

Сергей Кобзарь

Телефони: 

380993177794
380678977794
Сергій Кобзар - успішно практикує Знахар, Чаклун і Маг, учасник Битви екстрасенсів " на СТБ 14 сезон буде радий надати Вам будь-яку можливу магічну допомогу! Відомий в Україні Майстер проводить особисті прийоми по містах України. Дізнатися дату прийому у Вашому місті можна, зателефонувавши за вказаними номерами, в адміністратора. Любовна магія, чари, практична магія (в тому числі і робота з фотографій). У разі необхідності, використовую обряд одвороту від суперниці (розлучниці), рассору, остуду, порчу на відносини, зняття нав'язаних чужих почуттів. Встановлюю захист від зрад.

послуги: 

Картинка користувача magkobzar.

Приворот по фото у Білій Церкві. Повернути кохану людину, зняти псування і пристріт

Контактна Особа: 

Сергей Кобзарь

Телефони: 

0678977794
0993177794
0637677794
Сергій Кобзар - відомий український Маг, Чаклун І Знахар, учасник Битви екстрасенсів 14 сезон на СТБ Майстер з величезним досвідом (понад 10 років) успішної роботи в області магії надає широкий спектр магічних послуг: Найсильніша любовна магія: приворот, присушка, повернення коханої, надійне усунення суперниці; Допоможу відновити гармонію і мир в родині. Зберегти або створити сім'ю. Ефективне Очищення від абсолютно будь-яких видів енергетичного негативу. Потужна захисна магія. Веду ОСОБИСТІ ПРИЙОМИ по містах України. Щоб дізнатися деталі прийому і записатися - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

послуги: 

Картинка користувача Кредит Маркет.

кредити готівкою

Контактна Особа: 

Ольга, Анна

Телефони: 

0672164478
Ви маєте можливість взяти швидкий кредит готівкою на будь-які цілі: ремонт, відпочинок, весілля, навчання, купівлю меблів та багато іншого - все, що Вам необхідно саме зараз. Плануйте легко необхідні Вам покупки і яскраві події в житті Вашої родини разом з КредитМаркет! Беззаставний кредит готівкою можна отримати в сумі до 75 000 гривень на 48 місяців. При зверненні з порукою членів родини суму кредиту можемо збільшити до 100 000 гривень.

послуги: 

Картинка користувача Універсальний Прибиральник.

Генеральне прибирання Біла Церква

Контактна Особа: 

Універсальний Прибиральник

Телефони: 

099-1-5555-60
Генеральне прибирання у виконанні нашої компанії - це: Збирання пилу зі стін, меблів, розеток й освітлювальних приладів. Чищення й полірування фурнітури. Миття люстр, бра освітлювальних приладів. Миття підвіконників, укосів та відливів. Видалення пилу з підлоги та килимового покриття пилососом. Вологе прибирання твердої та водостійкої підлоги. Миття дверей, наличників, плінтусів. Миття скляних й дзеркальних поверхонь. Прибирання кухні й кімнат для харчування. Миття й дезінфекція ванних кімнат, душових кабін, туалетів.

послуги: 

Підписатися на RSS - інше